Виставка до всесвітнього року веганства

Красива осінь вишиває клени
Червоним, жовтим, срібним, золотим.
А листя просить: – Виший нас зеленим!
Ми ще побудем, ще не облетим.

Л. Костенко

Чудова осіння пора – урожайна та щедра на овочі та фрукти. Це справжнє свято для шанувальників рослинної їжі.

Відмова від м’яса стає новою релігією для тих, хто бажає зоров’я планеті та самому собі. Все більше людей у світі стають вегетаріанцями. ВООЗ проголосила 2020 рік – роком веганства. В нашій інсталяції широко представлена література по даній темі.
Філософія вегетаріанства викладена в книгах: А.Ч. Бхактиведанти “Высший вкус”, Уинстон Крейг “Пища и ваше будущее”, В. Морозов “Вегетарианство – путь к гармоничной жизни”, Л.Д. Левшина “Вегетарианство – ключ к здоровью”.
Книжки з сироїдіння: П. Себастьянович “Новая книга по сыроедению”, М. Гладких “От зеленых коктейлей к сыроедению” и “Моя жизнь – сыроедение”.
Страви вегетаріанської кухні: О. Филь “Сто сказочных вегетарианских рецептов”, Адпраджа Дас “Ведическое кулинарное искусство”, О.Е. Цыганкова “Кулинария от А до Я: блюда из овощей”, И.Л. Медкова “Сюрпризы вегетарианского стола”, К.А. Кулагина “Казан. Мангал. Шашлык для вегетарианцев”, И.В. Степанова “Чудесные фантазии из овощей и фруктов”, Т.К. Клевер-Шуберт “Супердиета”.

“Ніщо так не допоможе здоров’ю людини і збереженню життя на Землі, як розповсюдження вегетаріанства”.

Альберт Ейнштейн

Бібліотека №132 м. Києва - Виставка до всесвітнього року веганства