До міжнародного дня книги 23 квітня

«23 квітня – Міжнародний день книги» – виставка в біліотеці 132 міста Києва 23.04.2020.

«Книги – кораблі думки, що мандрують хвилями часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління». Френсіс Бекон

Кожен текст книги – це своєрідний лист у вічність, який читатимуть сотні, а може, й тисячі людей. Торкнемося теми про яку ми замислюємось вкрай зрідка – про право на читання. У всі часи і всіма владами книги цензурувались. Але якщо ми будемо на державному рівні вилучати або забороняти книги, які ти чи іншим чином когось образили, то наші публічні бібліотеки залишаться пустими. Кожна людина має право сама обирати., що їй читати і мати власну думку про прочитане.

«Книги, які людство називає аморальними, насправді є книгами, що показують його власний сором». Оскар Вайльд

«23 квітня – Міжнародний день книги» – виставка в бібліотеці 132 міста Києва 23.04.2020