Нові книжки – Жан-Кристоф Гранже та ін.

Ось і прийшли до нас довгі, темні, зимові вечори. Затишні, домашні, м’які, начебто створені для насолоди від читання. А що читати такими вечорами? Звісно детективні трилери, які ми зараз запропонуємо.

Жан-Крістоф Гранже «Останнє полювання». Детектив-трилер з нашим улюбленим поліцейським П’єром Ньєменом. Останнє полювання в Чорному лісі Шварцвальда, але на звірів чи людину?

Книжка в бібліотеці 132 - Жан-Кристоф Гранже Последняя Охота
Книжка в бібліотеці 132 – Жан-Кристоф Гранже Последняя Охота

Дуглас Престон, Лінконльн Чайлд «Місто вічної ночі» та «Вірші для мерців». Інтелектуал, аналітик, зі своїми власними методами ведення розслідування, спеціальний агент ФБР Алоїзій Пендергаст протистоїть кривавим серійним вбивцям. Цікаві, гарно написані детективи.

Книжка в бібліотеці 132 - Дуглас Престон, Линкольн Чайлд - Стихи Для Мертвецов
Книжка в бібліотеці 132 – Дуглас Престон, Линкольн Чайлд – Стихи Для Мертвецов
Книжка в бібліотеці 132 - Дуглас Престон, Линкольн Чайлд - Город Вечной Ночи
Книжка в бібліотеці 132 – Дуглас Престон, Линкольн Чайлд – Город Вечной Ночи

Франк Тільє «Лука, або темне безсмертя». Заплутана, дивна і страшна справа. «Неспокійне чорно-попелясте небо нависало над Парижем вже днів з десять, поливаючи його одним з тих нескінченних дощів, краплі яких падають, як кинджали. Як раз те, що треба, щоб вас прикінчити, якщо ви примудрились зберегти хоча б краплину тепла у своєму серці. І все тому, що саме ця пора року означає перехід від життя до смерті, від світла до мороку, і зашкалює за кількістю самогубств, гастроентеритів та мученицьких болів у колінах». Але навіть у такій атмосфері комісар Франк Шарко та Люси Енебель знайдуть злочинця. Дуже цікава тема: ДНК, вплив гаджетів, футурологічні замальовки.

Книжка в бібліотеці 132 - Франк Тилье - Лука, или темное бессмертие
Книжка в бібліотеці 132 – Франк Тилье – Лука, или темное бессмертие

Ю Несбьо «Королівство». Це розповідь про двох рідних братів. Але вони настільки різні, що починаєш дивуватися навіщо їм взагалі бути разом. А може цією різністю прихований однаковий морок душі? Дивна скандинавська природа та почуття гумору автора – окраса цього роману.

Книжка в бібліотеці 132 - Ю Несбё - Королевство
Книжка в бібліотеці 132 – Ю Несбё – Королевство