Про нас

Добре, коли є дім – теплий, затишний, з приємним товариством, цікавими книжками. Таким домом є наша бібліотека. Ми намагаємось зробити її сучасною та захоплюючою. У будь якому разі нашу бібліотеку не назвеш нудною. До нас хочеться зайти навіть тому, хто зі шкільної парти не брав до рук книгу і не розуміє як отримувати задоволення від читання.

Для залучення читачів у бібліотеці обладнані комп’ютерні місця, є Інтернет, Wi-Fi, організовано різноманітні курси, клуби, гуртки та студії.

Нашим новим партнером є Благодійний фонд «Життєлюб» спрямований на організацію дозвілля людей похилого віку. Також ми співпрацюємо з Університетом третього віку.

У бібліотечному просторі регулярно проводяться культурні заходи та освітні курси.

Родзинкою бібліотеки є «Ромський культурно-освітній центр». Разом з ромською громадою проводяться цікаві заходи. Нашим другом є відома ромська поетеса Рані Романі (Раїса Борисівна Набаранчук).

Але звичайно крім складової дозвілля, у нас значний вибір книг та періодичних видань.

Ми віримо: ніщо не може замінити відчуття людини, яка відкриває першу сторінку книги і з головою занурюється в чудовий світ фантазій.

Завдяки нашим старанням і діяльності Читацького клубу у бібліотеці широко представлені актуальні і модні видання різних жанрів. Наприклад, у нашій бібліотеці найкращий та найбільший в Києві вибір детективів.

Ми намагаємось бути лоцманом у безмежному океані книжок для читачів і колег-бібліотекарів. Це і є метою нашої діяльності і цього сайту.

Бібліотека 132 - вхід
Бібліотека 132 – вхід
Бібліотека 132 - Абонемент
Бібліотека 132 – Абонемент
Бібліотека 132 - Приміщення
Бібліотека 132 - Подяки, Грамота, Диплом
Бібліотека 132 – Подяка, Грамоти, Диплом
Бібліотека 132
Бібліотека 132 - Цікавинки
Бібліотека 132 – Цікавинки
Бібліотека 132 – “Поезія – це свято як любов…”